موضوعات سایت

1216

موزیک

73

آلبوم

73

موزیک ویدئو ایرانی

7

مداحی

26

متن آهنگ

9

اخبار

فیلم سینمایی Call of Duty ساخته میشود-BaranMusic.ir

یکی از بزرگترین بازی های رایانه ای که طرفداران بسیار زیادی در تمام دنیا دارد به نام Call of Duty که محصول کمپانی بلیزارد است قرار است که به عنوان یک فیلم سینمایی ساخته شود. این فیلم قرار است بر اساس داستان این بازی ساخته شود و شخصیت های ان و داستان آن نیز کاملا الهام گرفته از این بازی میباشد.

این فیلم قرار است توسط وان دیک ساخته شود او شخصی است که سابق بر این سابقه این گونه کار ها را داشته است و در ساخت فیلم های زیادی با استودیوهای مارول پیکسار و لوکاس فیلم همکاری داشته است و تجربه زیادی دارد.

بابی کوتیک یکی از برنامه نویسان این فیلم گفته است :« ما همیشه تلاشمان بر این است که مخاطبان و طرفداران خود را راضی نگاه داریم و همواره به این مسئله توجه داریم که میزان موفقیت ما با میزان رضایت مخاطبان رابطه مستقیم دارد. به همین دلیل است که هر فیلمی که توسط کمپانی های دیگر ساخته میشود و یا ایده ی ساخت ان داده میشود را ما دنبال میکنیم و اگر بتوانیم نسخه اصلاح شده آن را عرضه میکنیم. یکی از راه هایی که میتوان مطمئن شد که مخاطبان از فیلم راضی هستند این است که ما خودمان آن فیلم را بسازیم و به همین دلیل است که ما تصمیم داریم فیلم Call of Duty را بسازیم.»

نخستین اثری که کمپانی بیلیزارد منتشر کرد یک انیشمین به نام Skylanders  بود که ایده ی آن از یک بازی به همین نام گرفته شده بود که این انیمیشن داستان یک جزیره ی شناور رویایی بود که در ان زندگی زیبا و رویایی برای ساکنین وجود داشت. این انیمیشن توانست از سال ۲۰۱۱ که پخش ان شروع شد ۲۵۰ میلیون دلار فروش داشته باشد و یک سریال انیمیشن تقریبا موفق باشد.

این کمپانی در مورد فیلم Call of Duty گفته است که این بازی یکی از بزرگترین بازی هایی است که اکنون در تمام دنیا مردم با آن آشنایی دارند و اگر ما بخواهیم نسخه سینمایی انرا بسازیم باید به نکات بسیار زیاد و ریزی توجه کنیم به همین دلیل تولید این فیلم کار خیلی آسانی نخواهد بود. این کمپانی زمان ساخت نخستین قسمت از این فیلم را سال ۲۰۱۸ و یا ۲۰۱۹ تخمین زده است.

منبع: Hollywood Reporter

انتشار از:باران موزیک

مطالب مشابه

ارسال نظر

1 نظر

معادل را حل کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

محسن سوران در دوشنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۵ گفته :

درود به شرفتون ……هر بار این کار زیبا رو گوش میدم منقلب میشم